Obróbka metalu w Warszawie

Potrzebujesz specjalistów od obróbki skrawaniem w Warszawie? Właśnie ich znalazłeś! Fachowo zajmujemy się toczeniem, frezowaniem oraz szlifowaniem.

Toczenie i frezowanie

Obróbka skrawaniem pozwala na dopasowanie i precyzyjne wykończenie różnych metalowych elementów. W naszej firmie korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, takiego jak tokarka Haas ST-20 lub frezarka Haas VF-2. Nasza oferta obejmuje również szlifowanie wałków napędowych oraz ostrzenie noży. Obrabiamy listwy, płyty, dekielki, zawiasy i wiele innych elementów.

Stosowane przez nas nowoczesne metody obróbki stali i innych metali pozwalają nam w pełni dostosować się do projektów oraz potrzeb klienta. Koniecznie zobacz naszą galerię zdjęć, w której znajdziesz wiele dowodów potwierdzających jakość wykonanych przez nas projektów. Gwarantujemy Ci szybką, a przede wszystkim fachową usługę obróbki metalu w Warszawie!

Naprawa naczep i maszyn

Wśród naszych usług znajduje się także naprawa naczep i dorabianie części do maszyn. Nowe komponenty możemy wykonać na podstawie projektu lub standardowych parametrów starych podzespołów. Odkąd jesteśmy na rynku, wyprodukowaliśmy wiele części do samochodów zabytkowych i maszyn rolnych (np. pługów). Ale to nie wszystko! Regenerujemy również wały napędowe. Czegokolwiek potrzebuje Twoja maszyna, na pewno pomożemy!