Precyzyjna obróbka blach — cięcie, gięcie i walcowanie metali

Oferujemy frezowanie, toczenie i dokładne wycinanie CNC w stali nierdzewnej. Do naszych zadań należy też gięcie blach, walcowanie oraz inne usługi CNC. Tworzymy najróżniejsze, zależne wyłącznie od Twoich potrzeb kształty. Dysponujemy nowoczesnymi ploterami plazmowymi CNC, które umożliwiają nam cięcie metali oraz blach na dowolny sposób. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub innym mieście województwa mazowieckiego i szukasz profesjonalistów od cięcia blachy czy aluminium metodą CNC – skontaktuj się z nami! Z pewnością nie będziesz zawiedziony jakością oferowanych przez nas usług.

Najwyższej jakości realizacje

Zajmujemy się nie tylko prostym cięciem blach – wykonujemy także kołpaki do felg czy innego rodzaju ciekawe dekoracje. Posiadamy zaginarkę, która pozwala na estetyczne gięcie blachy, dzięki czemu operator CNC może produkować m.in. obudowy do komputera, jego podzespołów czy dowolne inne, zawiłe konstrukcje. Obróbka mechaniczna stali nierdzewnej poprzez cięcie metali plazmą CNC to skuteczna, a zarazem uniwersalna metoda na uzyskanie zadowalających efektów. Urządzenia są w stanie zrealizować najbardziej wymyślne projekty. Obróbka poprzez cięcie CNC i gięcie metalu możliwa jest aż do 3 m szerokości blachy i do 20 mm grubości. Oprócz stali nierdzewnej tniemy także aluminium. Obsługujemy klientów z Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego i okolic.

Kompleksowe usługi cięcia blach plazmą CNC w województwie mazowieckim

Jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na zadowolenie klientów – nasze realizacje stoją na najwyższym, światowym poziomie. Oferowane przez nas usługi cięcia aluminium kierujemy nie tylko do mieszkańców Warszawy – chętnie wykonamy także cięcie blach plazmą CNC dla klientów zamieszkujących miejscowości województwa mazowieckiego. Co więcej, oferujemy również usługi ślusarskie i spawalnicze, a ponadto projektujemy maszyny, podzespoły oraz urządzenia przy wykorzystaniu oprogramowania CAD 3D. Jeśli szukasz prawdziwych profesjonalistów, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Cięcie metali – Warszawa i okolice

W szeroki zakres naszych kompetencji wchodzi m.in. gięcie i cięcie metali. Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwala nam przeprowadzać skomplikowane operacje na blachach. Nasze realizacje obejmują m.in. wykonanie stalowych ram stolików barowych, wózków do piekarni czy mieszadeł wykorzystywanych w mikserach. Nasze usługi cięcia metali kierujemy do klientów z Warszawy oraz jej okolic. Zajmujemy się więcej niż tylko przycinaniem – poradzimy sobie również ze spawaniem czy gięciem i walcowaniem. Posiadamy uniwersalny sprzęt, dlatego obróbka wszelkiego rodzaju blach nie stanowi dla nas problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz także ofertę w: