Projektowanie maszyn – Warszawa

Nasza oferta obejmuje projektowanie maszyn i poszczególnych części ich budowy. Druk 3D poprzedzony jest użyciem programu CAD 3D, w którym tworzymy projekt. Wszystko jest doprecyzowane aż do milimetrów. To pozwala na wykonanie skomplikowanych, dużych oraz złożonych elementów. Nasza drukarka 3D jest dopełnieniem procesu tworzenia, a wykonane za jej pomocą komponenty i maszyny są synonimem najwyższej jakości. Jeśli oczekujesz perfekcji, wybierz nas!

Skaner 3D i inżynieria wsteczna

Zajmujemy się również wydrukiem 3D po skanowaniu, które pozwala na powielenie lub odtworzenie danego obiektu. Ten proces nazywany jest inżynierią wsteczną – na podstawie obiektu tworzona jest jego cyfrowa wersja. Drukowanie w 3D stanowi najlepszą metodę, jeśli chodzi o uzyskanie precyzyjnych efektów.

Nasz skaner SMARTTECH3D UNIVERSE jest niezwykle dokładny i posiada możliwość skanowania koloru tekstury, dzięki czemu druki 3D na zamówienie oparte na wybranym elemencie są tworzone z dbałością co do najmniejszych detali. W naszej galerii znajdziesz zdjęcia cyfrowych wersji projektów i procesu ich wykonywania.

Najlepsza firma od skanowania i drukowania 3D to KURSPAW!