Kompleksowe usługi CNC – Warszawa

Wycinanie i cięcie CNC to nasza specjalność. Operujemy nowoczesnymi ploterami plazmowymi, które pozwalają nam na cięcie metali oraz blach w dopasowany do Twoich potrzeb sposób. Najpierw tworzymy projekt i przetwarzamy go na kod sterowania. Następnie maszyna przechodzi do działania. Cięcie plazmą to nowoczesny i bardzo precyzyjny proces – w końcu odpowiednio zaprogramowany laser nie popełnia błędów mechanicznych. Podołamy każdemu wyzwaniu: od tworzenia skomplikowanych kształtów do dorabiania metalowych części do maszyn.

Cięcie metalu i aluminium pod wymiar

Potrzebujesz wielu jednakowych elementów? A może masz projekt wymagający pracy z materiałami o nietypowych wymiarach? Wycinanie CNC to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Dotychczas wykonaliśmy wiele elementów pojazdów i maszyn, np. kołpaki, obudowy do zasilaczy, a nawet odstojnik do farby. To potwierdza, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – zrealizujemy każde zlecenie niezależnie od jego skali.

Gięcie blach

W ramach naszych usług CNC świadczymy również obróbkę plastyczną, czyli gięcie blach oraz innych metali. Formujemy je zarówno zgodnie ze standardowymi parametrami, jak i na podstawie projektu klienta. Proces jest bardzo szybki, ponieważ metoda CNC jest w pełni zautomatyzowana. Oznacza to również, że można blachy giąć hurtowo.

Obróbka CNC

Zajmujemy się również realizacjami, w skład których wchodzą frezowanie i toczenie CNC. W przełożeniu na praktykę oznacza to dopasowanie oraz wykończenie elementów metalowych pod wymiar. Części obrabiane pozostają w miejscu, a ruchy wykonują maszyny. Nie ma dokładniejszej metody! Oczywiście obróbka mechaniczna jest wykonywana również jako „korekta” wyprodukowanych przez nas elementów. Jeśli więc szukasz operatora CNC w Warszawie, to zgłoś się do KURSPAW. Nasze usługi z pewnością nie zawiodą!